• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Bartın Evden Eve Nakliyat Firmaları

BARTIN EVDEN EVE NAKLİYAT

Bartın, batı karadeniz bölgemizde yer alan sakin güzel bir şehirdir. Bu şehrimizin tarihi diğer illerimiz gibi oldukça eskidir. Biz burada tabiki sizlere şehri tanıtmayacağız. Buradaki amacımız Bartın ilimizde evden eve nakliyat hizmeti veren firmamızı sizlere tanıtmaktır.

 Bartın evden eve taşıma görseli

Bartın şehrimizi diğer illerimize göre küçük bir şehir diye tanımlayabiliriz. Bu şehrimizde dolayısıyla iş olanakları da kısıtlıdır. Bunun verdiği zorunluluktan dolayı uzun süre Bartın ili nakliye alanında firmasız kaldı. Çoğu müşterimiz taşınırken sorun yaşadı. Bu anlamda bize çok fazla mektuplar geldi. Bartın'da yaşayan insanlarımız evden eve nakliyat hizmetini şehirlerine götürmemizi istiyorlardı.

Vizyonumuz olan gücümüz dahilinde herkese eşit hizmet vermek olan iş anlayışımızdan dolayı Artık Bartın şehrimizde de evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. Şirketimizle her türlü ev ve ofis eşyalarınızı sorunsuzca taşıtabilirsiniz. Tüm taşınmalarınız tarafımızca sigortalanmaktadır.

Verdiğimiz Hizmetler

Asansörlü Nakliyat

Bartın evden eve nakliyat işi artık asanörlü olarak yapılmaktadır. Yüksek katlara eşya taşımak geçtiğimiz yıllarda oldukça zorlu bir süreçti. Hem bina zarar görüyordu hem de çalışanlarımız çok fazla yoruluyorlardı. Aldığımız son karardan sonra artık Bartın ilinde iki adet asansörümüz hizmet verecektir. Daha önce asansörlü olarak taşınmayan müşterilerimiz için Bartın asansörlü evden eve nakliyatı sistemini kısaca şöyle tanımlayabiliriz: Evinizin; balkon yada penceresi bir yola yada otoparka bakıyorsa ve bu yol yada otorpark ile binanızın arası maksimum 15 metre ise evinize dışarıdan bir mobil asansör kurulur ve eşyalarınız bu sitemle direk olarak nakliye asanssörüne taşınır.

Firmamıza arama motorlarında ulaşmak için şu kelimeleri aratabilirsiniz:

Artvin evden eve nakliyat

Artvin nakliyat

Artvin nakliye

Artvin evden eve nakliye fiyatları


Artvin eşya taşıma
İletişim Bilgilerimiz:

Firmamıza ait tüm iletişim bilgileri yakında burada yer alacaktır.