• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Aksaray Evden Eve Nakliyat Firmaları

AKSARAY İLİNDE 2 FİRMA LİSTELENMİŞTİR.

1 ) Aksaray Maviler Evden eve Nakliyat 


 

İLETİŞİM : 0533 050 72 96 
Aksaray Maviler 1989 senesinde nakliyat pazarına hizmet sağlamak amacıyla kurulmuş bir evden eve nakliyat firmasıdır. 2003'te kurulan Değirmencioğlu evden eve nakliyat firması bu alanda piyasanın en eski firmalarının başında geliyor. Son yıllarda artan evden eve taşımacılık ihtiyacının büyük bir kısmı Değirmencioglu evden eve nakliyat firması gerçekleştirmiştir.


2 ) Aksaray Boğaziçi Evden Eve Nakliyat


 
İLETİŞİM: 0544 432 29 04

Aksaray Boğaziçi evden eve nakliyat, 2004 ilinde kurulmuş bir nakliyat firmasıdır. 
Firmamızın Türkiye'nin her güzergahına seferleri mevcuttur. Sadece ev eşyası taşımak için tasarlanan özel araçlarımız ve alanında uzmanlaşan ekibimizin gücünden faydalanmak için lütfen bize ulaşın.

 EVDEN EVE NAKLİYAT 

Bu çalışma, evden eve nakliyat için akademik bir araştırma olmasa da, yine de bu terimin ne anlama geldiğini açıklamak önemlidir. Henüz “Evden eve nakliyat” terimi için bir tanım yapılmamış diye biliyoruz, ancak basit bir ifadeyle şöyle tanımlayabiliriz. “Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, ev ve ofis eşyalarının bulunduğu yerden istenilen yeni adrese doğru zamanda taşınması için gerekli prosedürleri planlama, uygulama ve kontrol etme sürecidir.
Evden eve nakliyat süreci sırası ile şu aşamalar gerçekleştirilerek sonuca varılır.
  1. Demontaj ve paketleme
  2. Eşyaların araca taşınması
  3. Yeni adrese eşyaların nakliyatı
  4. Eşyaların yeni eve taşınması
  5. Montaj ve istenilen yerlere eşyanın yerleştirilmesi
Tüm bu hizmetleri evden eve nakliyat firmaları üstlenmekte ve dilerseniz eşyalarınızı belli bir süre ev eşyaları için uygun olan depolarda muhafaza edebilir. Dilediğiniz zaman tekrar yeni adresinize nakliyesi yapılarak eviniz yaşamaya hazır olarak teslim edilmektedir.
Evden eve nakliyat operasyonları
Evden eve nakliyatı maliyetler için inceleyecek olursak iki kısma ayırarak incelememiz daha doğru olacaktır. Şehirlerarası evden eve nakliyat ve şehir içi evden eve nakliyat her iki seçenekte de operasyonlar bire bir aynı iken maliyetler biraz değişiklik göstermektedir. Şehirlerarası için maliyetlerin 51%’ini yakıt giderleri oluştururken şehir içinde bu oran 11%’e düşmektedir. İşçilik her iki seçenekte de önemli bir yer tutmakta şehirlerarası için 38% iken şehir içinde 56%’ya yükselmektedir. Paketleme malzemeleri her iki durumda en düşük gider kalemi iken şehir içinde daha yüksek olmasının sebebi şehir içi için daha fazla paketleme malzemesi kullanılması değildir. Aksine daha az kullanılır ancak yüzde olarak yüksek olmasının nedeni şehir içi fiyatlar daha düşük olduğunda yüzde değeri daha fazla çıkmaktadır.
Evden eve nakliyat için alınana hizmetlerin 90%’ı karşılıklı (müşteri - nakliyat firması) telefon görüşmeleri ile kararlaştırılmaktadır. Bu nedenle her iki taraf arasındaki iletişimin sağlıklı ve doğru bilgilendirme üzerine kurulması çok önemlidir. Alınacak hizmete karşılık fiyatlandırma da tamamen görüşme neticesinde elde edilen bilgiler doğrultusunda yapılmaktadır. Bu bilgilendirmenin eksik veya tecrübesizlikten detay bilgilerin aktarılmaması soncu taşınma günü fiyatlama için problemler çıkmakta bu da müşteri memnuniyeti azaltmaktadır.
Evden eve nakliyat sektörünün hali hazırdaki yapısı, oldukça rekabetçi ve fiyata duyarlı ortamda faaliyet gösteren çok sayıda firmadan oluşmaktadır. Bu nedene tercih yapılırken iyi bir araştırma yapıldıktan sonra bir nakliyat firmasında karar verilmeli.

AKSARAY EVDEN EVE NAKLİYAT


Aksaray evden eve nakliyat firması olarak teknolojiyi en iyi şekilde kullanmanız, bilgiye en kısa yoldan ve tam erişmeniz için sizlere bu nakliye sitesini hazırladık. Burada ev nakliyesi hakkında detaylı bilgiye ulaşabileceksiniz. 
Ayrıca faydalanmanız için seçilmiş Aksaray evden eve nakliyat firmalarını güncel bir şekilde sizlere sunuyor olacağız.

Aksaray Evden Eve Nakliyat Nedir ?

Aksaray evden eve nakliyat: Günümüz şehirleşen dünyasında sizlere ev taşıma hizmetini veren, ev eşyalarınızı evinizin içinden alıp ve yeni evinize taşıyan, yerleştiren ve kuran şahız firmalarıdır.  
Bu firmalar çalışanlarıyla, araçlarıyla kısaca eviniz kuran taşımacılık frmalarıdır. 

 NAKLİYE NE DEMEK

Aksaray Evden Eve Nakliyat Çalışma Sistemi

Aksaray nakliyat şirketleşme bilincinde olan, sınıflara ayrılmış çalışanların oluşturduğu bir sisteme sahiptir. Siz müşteri olarak firmaya ulaştığınız zaman sizi ilk olarak müşteri hizmetlerinde görevli bir çalışanızmız karşılar. 
Bu çalışanlarımız taşınacak eviniz için gerekli bilgileri aldıktan sonra dosya diğer uzmanlarımıza göndeirilir. Size hizmetin karşılığı olarak bir fiyat çıkartılır. Anlaşmanız durumunda evinizi taşıyacak olan ekip ayarlanır ve taşınma tarihinden en az iki gün önce evinizi taşıyacak ekip ve gerekli tüm ekipmanları hazır hale gelir.

 nakliye çalışanı resmi

Nakliye Aracı

Aksaray nakliye araçlarımız sadece ev eşyası taşımak için özel olarak imal edilen ve boyut ve iç döşemesi tecrübelerimize göre şekil alan araçlardır. Araçlarımızn kasa içleri tamamen mobilya kaplı, zeminleri ise halı yada düz mobilya kaplıdırlar. Yapılan tüm tasarımlar eşyaların taşınma sırasında zarar görmemesine karşı önlem niteliğindedir.

 nakliye aracımız

Mobilya Demontajı Montajı


Mobilyalarınızın montajı ve demontajı için her ekibimizde mutlaka bir tane mobilyacımız mevcuttur. İşe başlamadan önce mobilyacımız sökülmesi gereken tüm mobilyalarınızı inceler ona göre tüm malzemelerini hazır hale getirir. Ev eşyalarınız taşınırken mobilyacımız da bir yandan mobilyalarınız demonte eder. Demontesi yapılan tüm mobilyalarınız gene aynı mobilyacımız tarafından yeni evinizde monte edilir. Bunun için ek ücret alınmaz.

 mobilyalarınız