• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Kars Evden Eve Nakliyat

KARS İLİNDE 3 FİRMA LİSTELENMİŞTİR.

1 ) Kars MAVİLER Evden eve Nakliyat 


 

İLETİŞİM : 0533 050 72 96 

 Maviler nakliyat TÜRKİYE geneli hizmet

Kars Maviler 1989 senesinde nakliyat pazarına hizmet sağlamak amacıyla kurulmuş bir evden eve nakliyat firmasıdır. Adıyaman merkezde kurulan evden eve nakliyat firması bu alanda piyasanın en eski firmalarının başında geliyor. Son yıllarda artan evden eve taşımacılık ihtiyacının büyük bir kısmı Değirmencioglu Adıyaman evden eve nakliyat firması gerçekleştirmiştir.
2 ) Kars AVCİOĞLU Evden Eve Nakliyat


 
İLETİŞİM: 0544 432 29 04

Avcioğlu evden eve taşıma

Kars Avciğlu
 evden eve nakliyat, Kars ilinde kurulmuş bir nakliyat firmasıdır. 
Firmamızın Türkiye'nin her güzergahına seferleri mevcuttur. Sadece ev eşyası taşımak için tasarlanan özel araçlarımız ve alanında uzmanlaşan ekibimizin gücünden faydalanmak için lütfen bize ulaşın.3) Kars Aydın Evden Eve NakliyatİLETİŞİM : 0536 735 71 34


 Aydın nakliyat kurumsal ev taşımaADIYAMAN EVDEN EVE NAKLİYAT 

Bu çalışma, evden eve nakliyat için akademik bir araştırma olmasa da, yine de bu terimin ne anlama geldiğini açıklamak önemlidir. Henüz “Evden eve nakliyat” terimi için bir tanım yapılmamış diye biliyoruz, ancak basit bir ifadeyle şöyle tanımlayabiliriz. “Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, ev ve ofis eşyalarının bulunduğu yerden istenilen yeni adrese doğru zamanda taşınması için gerekli prosedürleri planlama, uygulama ve kontrol etme sürecidir.
Evden eve nakliyat süreci sırası ile şu aşamalar gerçekleştirilerek sonuca varılır.
  1. Demontaj ve paketleme
  2. Eşyaların araca taşınması
  3. Yeni adrese eşyaların nakliyatı
  4. Eşyaların yeni eve taşınması
  5. Montaj ve istenilen yerlere eşyanın yerleştirilmesi
Tüm bu hizmetleri evden eve nakliyat firmaları üstlenmekte ve dilerseniz eşyalarınızı belli bir süre ev eşyaları için uygun olan depolarda muhafaza edebilir. Dilediğiniz zaman tekrar yeni adresinize nakliyesi yapılarak eviniz yaşamaya hazır olarak teslim edilmektedir.
Evden eve nakliyat operasyonları
Evden eve nakliyatı maliyetler için inceleyecek olursak iki kısma ayırarak incelememiz daha doğru olacaktır. Şehirlerarası evden eve nakliyat ve şehir içi evden eve nakliyat her iki seçenekte de operasyonlar bire bir aynı iken maliyetler biraz değişiklik göstermektedir. Şehirlerarası için maliyetlerin 51%’ini yakıt giderleri oluştururken şehir içinde bu oran 11%’e düşmektedir. İşçilik her iki seçenekte de önemli bir yer tutmakta şehirlerarası için 38% iken şehir içinde 56%’ya yükselmektedir. Paketleme malzemeleri her iki durumda en düşük gider kalemi iken şehir içinde daha yüksek olmasının sebebi şehir içi için daha fazla paketleme malzemesi kullanılması değildir. Aksine daha az kullanılır ancak yüzde olarak yüksek olmasının nedeni şehir içi fiyatlar daha düşük olduğunda yüzde değeri daha fazla çıkmaktadır.
Evden eve nakliyat için alınana hizmetlerin 90%’ı karşılıklı (müşteri - nakliyat firması) telefon görüşmeleri ile kararlaştırılmaktadır. Bu nedenle her iki taraf arasındaki iletişimin sağlıklı ve doğru bilgilendirme üzerine kurulması çok önemlidir. Alınacak hizmete karşılık fiyatlandırma da tamamen görüşme neticesinde elde edilen bilgiler doğrultusunda yapılmaktadır. Bu bilgilendirmenin eksik veya tecrübesizlikten detay bilgilerin aktarılmaması soncu taşınma günü fiyatlama için problemler çıkmakta bu da müşteri memnuniyeti azaltmaktadır.
Evden eve nakliyat sektörünün hali hazırdaki yapısı, oldukça rekabetçi ve fiyata duyarlı ortamda faaliyet gösteren çok sayıda firmadan oluşmaktadır. Bu nedene tercih yapılırken iyi bir araştırma yapıldıktan sonra bir nakliyat firmasında karar verilmeli.

KARS EVDEN EVE NAKLİYAT

Kars evden eve nakliyat sektöründe yapılan ev taşıma örneklerini burada sizin için paylaşacağız. Paylaşacağımız iş örnekleri nakliye firmalarımız tarafından yapılan gerçek iş örnekleri olacaktır. Böylece taşınmadan önce bilgi sahibi olabileceksiniz.

Kars evden eve nakliyat firmalarımıza ait iletişim bilgilerimiz.

Kars evden eve nakliyat iş örnekleri:

Kars merkez - Ağrı merkez


Kars merkez 2. kattan 3+1 toplu hazır ev eşyası 1. kattan alındı Ağrı merkeze 2. kata taşındı. Tüm eşyaların paketlemsi firmamız tarafından yapıldı. İş sonunda tüm eşyaların kurulumu yapıldı taşıma fiyatı 1800 TL

Firmalarımıza arama motorlarından ulaşmak için aratmanız gereken kelimeler;

Kars evden eve nakliyat,

Kars nakliyat,

Kars ev taşıma,


İletişim Bilgilerimiz:

Bize mail atın info@ankaraevdennakliyateve.net yada buraya tıklayarak fiyat teklif formunu doldurun.