• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Çankırı Evden Eve Nakliyat Firmaları

ÇANKIRI İLİNDE 2 FİRMA LİSTELENMİŞTİR.

1 ) Çankırı Değirmencioğlu Evden eve Nakliyat 


 

İLETİŞİM : 0533 050 72 96 

Çankırı Değirmencioğlu 1989 senesinde nakliyat pazarına hizmet sağlamak amacıyla kurulmuş bir evden eve nakliyat firmasıdır. 2003'te kurulan Değirmencioğlu evden eve nakliyat firması bu alanda piyasanın en eski firmalarının başında geliyor. Son yıllarda artan evden eve taşımacılık ihtiyacının büyük bir kısmı Değirmencioglu evden eve nakliyat firması gerçekleştirmiştir.


2 ) Çankırı Boğaziçi Evden Eve Nakliyat


 
İLETİŞİM: 0544 432 29 04

Çankırı Boğaziçi evden eve nakliyat, 2004 ilinde kurulmuş bir nakliyat firmasıdır. 
Firmamızın Türkiye'nin her güzergahına seferleri mevcuttur. Sadece ev eşyası taşımak için tasarlanan özel araçlarımız ve alanında uzmanlaşan ekibimizin gücünden faydalanmak için lütfen bize ulaşın.

EVDEN EVE NAKLİYAT 

Bu çalışma, evden eve nakliyat için akademik bir araştırma olmasa da, yine de bu terimin ne anlama geldiğini açıklamak önemlidir. Henüz “Evden eve nakliyat” terimi için bir tanım yapılmamış diye biliyoruz, ancak basit bir ifadeyle şöyle tanımlayabiliriz. “Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, ev ve ofis eşyalarının bulunduğu yerden istenilen yeni adrese doğru zamanda taşınması için gerekli prosedürleri planlama, uygulama ve kontrol etme sürecidir.
Evden eve nakliyat süreci sırası ile şu aşamalar gerçekleştirilerek sonuca varılır.
  1. Demontaj ve paketleme
  2. Eşyaların araca taşınması
  3. Yeni adrese eşyaların nakliyatı
  4. Eşyaların yeni eve taşınması
  5. Montaj ve istenilen yerlere eşyanın yerleştirilmesi
Tüm bu hizmetleri evden eve nakliyat firmaları üstlenmekte ve dilerseniz eşyalarınızı belli bir süre ev eşyaları için uygun olan depolarda muhafaza edebilir. Dilediğiniz zaman tekrar yeni adresinize nakliyesi yapılarak eviniz yaşamaya hazır olarak teslim edilmektedir.
Evden eve nakliyat operasyonları
Evden eve nakliyatı maliyetler için inceleyecek olursak iki kısma ayırarak incelememiz daha doğru olacaktır. Şehirlerarası evden eve nakliyat ve şehir içi evden eve nakliyat her iki seçenekte de operasyonlar bire bir aynı iken maliyetler biraz değişiklik göstermektedir. Şehirlerarası için maliyetlerin 51%’ini yakıt giderleri oluştururken şehir içinde bu oran 11%’e düşmektedir. İşçilik her iki seçenekte de önemli bir yer tutmakta şehirlerarası için 38% iken şehir içinde 56%’ya yükselmektedir. Paketleme malzemeleri her iki durumda en düşük gider kalemi iken şehir içinde daha yüksek olmasının sebebi şehir içi için daha fazla paketleme malzemesi kullanılması değildir. Aksine daha az kullanılır ancak yüzde olarak yüksek olmasının nedeni şehir içi fiyatlar daha düşük olduğunda yüzde değeri daha fazla çıkmaktadır.
Evden eve nakliyat için alınana hizmetlerin 90%’ı karşılıklı (müşteri - nakliyat firması) telefon görüşmeleri ile kararlaştırılmaktadır. Bu nedenle her iki taraf arasındaki iletişimin sağlıklı ve doğru bilgilendirme üzerine kurulması çok önemlidir. Alınacak hizmete karşılık fiyatlandırma da tamamen görüşme neticesinde elde edilen bilgiler doğrultusunda yapılmaktadır. Bu bilgilendirmenin eksik veya tecrübesizlikten detay bilgilerin aktarılmaması soncu taşınma günü fiyatlama için problemler çıkmakta bu da müşteri memnuniyeti azaltmaktadır.
Evden eve nakliyat sektörünün hali hazırdaki yapısı, oldukça rekabetçi ve fiyata duyarlı ortamda faaliyet gösteren çok sayıda firmadan oluşmaktadır. Bu nedene tercih yapılırken iyi bir araştırma yapıldıktan sonra bir nakliyat firmasında karar verilmeli.


ÇANKIRI EVDEN EVE NAKLİYAT

Çankırı ilinde evinizi düzenliyoruz, evinizi dilediğiniz yere taşıyıp dilediğiniz gibi kuruyoruz. Bu işi çeşitli alanlarda uzmanlaşan ekiplerimizle yapıyoruz. Ekiplerimiz, taşımacılar, ambalajcılar, istifciler,  toplayıcılar ve marangozlardan oluşmaktadır. 

 Çankırı evden eve ilden ile taşımacılık

İster Çankırı ilinde olsun ister başka şehirde olsun, bir işin başarıyla yapılabilmesi için bir ekip koordine bir şekilde çalışmalıdır. Başarı her zaman ekip işidir. Bu bilinçte olran çalışnalarımız sizlerin karşısına Çankırı evden eve nakliyat firmalarını çıkarırken bu kriterlere çok dikkat ediyorlar. 
Çankırı evden eve nakliyat sektörü son yıllarda hızlı bir gelişme gösterdi ve yüzlerce müşterinin evini kolayca taşıdı. Çoğu müşteriden olumlu geri dönüşler alındı, yapılan şikayetler ve tavsiyeler değerlendirildi ve sektör müşteri ihtiyacına göre şekil almaya başladı. 
Artık hem nakliyeci hem müşteri çok rahat bir şekilde bir araya geliyor ve sorunsuz bir hizmet veriliyor.


Arama motorlarında firmalara ulaşmak için aratmanız gereken kelimeler:

Çankırı evden eve nakliyat,

Çankırı nakliyat,

Çankırı nakliye,

Çankırı ev taşıma,

Çankırı evden eve nakliyat fiyatları,


İletişim Bilgileri:

Firmalarımıza ait iletişim bilgileri burada paylaşılacaktır. Şimdilik bize mail yada buraya  tıklayarak fiyat teklif formuyla ulaşabilirsiniz.

info@ankaraevdennakliyateve.net