• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Bitlis Evden Eve Nakliyat Firmaları

BİTLİS İLİNDE 3 FİRMA LİSTELENMİŞTİR.

1 ) Bitlis MAVİLER Evden eve Nakliyat 


 

İLETİŞİM : 0533 050 72 96 

 Maviler nakliyat TÜRKİYE geneli hizmet

Bitlis Maviler 1989 senesinde nakliyat pazarına hizmet sağlamak amacıyla kurulmuş bir evden eve nakliyat firmasıdır. Adıyaman merkezde kurulan evden eve nakliyat firması bu alanda piyasanın en eski firmalarının başında geliyor. Son yıllarda artan evden eve taşımacılık ihtiyacının büyük bir kısmı Değirmencioglu Bitlis evden eve nakliyat firması gerçekleştirmiştir.
2 ) Bitlis Avcioglu Evden Eve Nakliyat


 
İLETİŞİM: 0544 432 29 04

 Avcioglu evden eve
Bitlis Avcioglu evden eve nakliyat, Adıyaman ilinde kurulmuş bir nakliyat firmasıdır. 
Firmamızın Türkiye'nin her güzergahına seferleri mevcuttur. Sadece ev eşyası taşımak için tasarlanan özel araçlarımız ve alanında uzmanlaşan ekibimizin gücünden faydalanmak için lütfen bize ulaşın.3) Bitlis Aydın Evden Eve NakliyatİLETİŞİM : 0536 735 71 34


 Aydın nakliyat kurumsal ev taşımaADIYAMAN EVDEN EVE NAKLİYAT 

Bu çalışma, evden eve nakliyat için akademik bir araştırma olmasa da, yine de bu terimin ne anlama geldiğini açıklamak önemlidir. Henüz “Evden eve nakliyat” terimi için bir tanım yapılmamış diye biliyoruz, ancak basit bir ifadeyle şöyle tanımlayabiliriz. “Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, ev ve ofis eşyalarının bulunduğu yerden istenilen yeni adrese doğru zamanda taşınması için gerekli prosedürleri planlama, uygulama ve kontrol etme sürecidir.
Evden eve nakliyat süreci sırası ile şu aşamalar gerçekleştirilerek sonuca varılır.
  1. Demontaj ve paketleme
  2. Eşyaların araca taşınması
  3. Yeni adrese eşyaların nakliyatı
  4. Eşyaların yeni eve taşınması
  5. Montaj ve istenilen yerlere eşyanın yerleştirilmesi
Tüm bu hizmetleri evden eve nakliyat firmaları üstlenmekte ve dilerseniz eşyalarınızı belli bir süre ev eşyaları için uygun olan depolarda muhafaza edebilir. Dilediğiniz zaman tekrar yeni adresinize nakliyesi yapılarak eviniz yaşamaya hazır olarak teslim edilmektedir.
Evden eve nakliyat operasyonları
Evden eve nakliyatı maliyetler için inceleyecek olursak iki kısma ayırarak incelememiz daha doğru olacaktır. Şehirlerarası evden eve nakliyat ve şehir içi evden eve nakliyat her iki seçenekte de operasyonlar bire bir aynı iken maliyetler biraz değişiklik göstermektedir. Şehirlerarası için maliyetlerin 51%’ini yakıt giderleri oluştururken şehir içinde bu oran 11%’e düşmektedir. İşçilik her iki seçenekte de önemli bir yer tutmakta şehirlerarası için 38% iken şehir içinde 56%’ya yükselmektedir. Paketleme malzemeleri her iki durumda en düşük gider kalemi iken şehir içinde daha yüksek olmasının sebebi şehir içi için daha fazla paketleme malzemesi kullanılması değildir. Aksine daha az kullanılır ancak yüzde olarak yüksek olmasının nedeni şehir içi fiyatlar daha düşük olduğunda yüzde değeri daha fazla çıkmaktadır.
Evden eve nakliyat için alınana hizmetlerin 90%’ı karşılıklı (müşteri - nakliyat firması) telefon görüşmeleri ile kararlaştırılmaktadır. Bu nedenle her iki taraf arasındaki iletişimin sağlıklı ve doğru bilgilendirme üzerine kurulması çok önemlidir. Alınacak hizmete karşılık fiyatlandırma da tamamen görüşme neticesinde elde edilen bilgiler doğrultusunda yapılmaktadır. Bu bilgilendirmenin eksik veya tecrübesizlikten detay bilgilerin aktarılmaması soncu taşınma günü fiyatlama için problemler çıkmakta bu da müşteri memnuniyeti azaltmaktadır.
Evden eve nakliyat sektörünün hali hazırdaki yapısı, oldukça rekabetçi ve fiyata duyarlı ortamda faaliyet gösteren çok sayıda firmadan oluşmaktadır. Bu nedene tercih yapılırken iyi bir araştırma yapıldıktan sonra bir nakliyat firmasında karar verilmeli.

BİTLİS EVDEN EVE NAKLİYAT

Bitlis ilimiz şüphesiz ki tarihi bir kenttir. Yıllarca onlarca medeniyete beşiklik yapmış eski bir şehirdir. Yıllarca kervanlara konaklık etmiş olan bu şehrimiz günümüzde nakliyecilerin uğrak noktası olmuştur. Batı şehirlerden Güneydoğu bölgemize ev taşıyan evden eve nakliyeciler Bitlis ilinde mola verirler. Burada dinlenip güç kazanırlar. Ardından yollarına devam ederler. 

 Bitlis evden eve nakliyat firmalarına ait iletişim bilgileri ve firma bilgileri burada

Şehre genel bir bakış yaptıktan sonra asıl konumuza geçelim.
Burada bizi asıl ilgilendiren Bitlis evden eve nakliyat sektörü ve gelişimidir. 
Hemen hemen tüm şehirlerde eskiden ev taşımak için bir kaç işçi bulunur, bir kamyon kiralanırdı. İşten anlamayan işçiler eşyalara istemeden zarar veriyorlardı. Bir taşınmadan sonra çoğu insan artık eşyalarını kullanamıyordu. Bunun yanında daha öncesinde farklı yük taşıyan kamyon kasası genelde temiz olmuyordu.

Bu durum belli bir zaman böyle devam etti. Ardından bizim gibi kişiler bu sektördeki eksiği fark etti. Ardından yavaş yavaş Bitlis evden eve nakliyatı bugüne taşıdık. Artık müşterilerimiz daha mutlu, daha memnun. İşçilerimiz daha tecrübeli, üstelik yorulmadan bir evi rahatlıkla taşıyabilmektedirler. Nakliye araçlarımızın içi ise artık adete bir ev gibi döşenmiş ve temiz.

Hizmetlerimiz

Bitlis Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Bitlis evden eve nakliyat olarak şehir içi ev taşıma hizmeti vermekteyiz. Kurulduğumuz mayıs 2006 yılında sadece şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız bünyesine kattığı yeni araç ve elemanlar sayesinde artık şehir içi evden eve hizmetini de vermektedir.

Arama motorlarından firmamıza ulaşmak için aratmanız gereken kelimeler:

Bitlis evden eve nakliyat,

Bitlis nakliyat,

Bitlis nakliye,

Bitlis şehirler arası nakliyat,

Bitlis şehir içi nakliye,

İletişim Bilgilerimiz:

Firmamıza ait tüm iletişim bilgileri yakında burada yer alacaktır.

Bize şimdilik mail ile ulaşabilirsiniz, 

info@ankaraevdennakliyateve.netAMASYA İLİNDE 3 FİRMA LİSTELENMİŞTİR.